SOS calming mask

  • Dostupnost: Do týdne
  • Naše cena: 720  Kč s DPH
Uklidňující krémová maska
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
VýrobceArtdeco
DoporučujemeAno

Uklidňující krémová maska ​​pro podrážděnou a citlivou pokožku.

Kožní snášenlivost dermatologicky potvrzena.

Jedná se zejména o výživnou krémovou masku, která ​​poskytuje úlevu pro namáhanou pokožku před nepříjemnými pocity napjatosti. Obsahuje Defensil ®, který jemně sníží podráždění a zarudnutí. Pleť vypadá viditelně zklidněná, svěží a vyvážená. Speciální minerální koktejl zinku a kaolinu byl vyvinut speciálně pro potřeby citlivé, namáhané pokožky, okamžitě jí poskytuje nový pocit pohody. Zinek je uklidňující, snižuje nepříjemné svědění pleti. Kaolin je nejčistší přirozeně se vyskytující minerál a  jíl má čistící účinky. Jojobový olej je velmi dobře snášen pokožkou. Je velmi výživný, a zanechává pokožku neodolatelně jemnou a hedvábnou. Panthenol, provitamin B5, zklidňuje pokožku a chrání její přirozenou rovnováhu vlhkosti.

Jednou nebo dvakrát týdně, naneste dostatečné množství na očištěný obličej, krk, dekolt a nechte 10-15 minut působit. Vyhněte se oblosti kolem očí.

Aktivní ingredience:

  • Zinek
  • Kaolín
  • Defensil ®: Echium osivo
  • Olej, slunečnicový olej
  • Jojobový olej
  • Panthenol
Obsah balení: 75ml

Zboží SOS calming mask je zařazeno v kategorii SKIN SOLUTIONS

PURE MINERALS - čisté minerály

Inovace v péči o pleť - pečlivě vybrané suroviny poskytují cílenou podporu pro jednotlivé požadavky pleti! Minerály, unikátní síla přírody, mají významný vliv na metabolismus našeho organismu a jsou aktivně zapojeny do regenerace pokožky. Náš organismus neprodukuje žádné minerály sám, dopřejte své pleti optimální péči díky síle minerálů.

Minerální péče o pleť díky vysoce účinným složkám podporuje přirozenou funkci pleti ve všech věkových kategoriích. Poskytuje pleti optimální péči po celý den. Díky síle minerálů vyzní pleť v její nadčasové kráse. Artdeco zcela vynechalo použití parabenů .

artdeco-pure-minerals-1.jpg       pure-minerals.jpg