SOS Rich cream

  • Dostupnost: Do týdne
  • Naše cena: 960  Kč s DPH
SOS obohacený krém
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
VýrobceArtdeco
DoporučujemeAno

Bohatá intenzivní péče pro velmi suchou a podrážděnou pokožku.

Zvláště vhodné pro extrémně suchou, podrážděnou a citlivou pokožku.

Kožní snášenlivost dermatologicky potvrzena.

 

Citlivá pokožka je zejména od přírody velmi suchá, má náchylnost k popraskání a šupinatění. Ztrácí pružnost, může být drsnější a začervenalá. Tento vysoce výživný regenerační krém zklidňuje suchou a šupinatou kůži, obsahuje Aloe vera, která poskytuje dostatečnou vlhkost pleti.

Jedním z dalších pečujících složek je aktivní komplex Magnolidone ®, který je založen na minerálním hořčíku, je"anti-stres minerální", normalizuje a zklidňuje pokožku.Také zlepšuje pleťovou rovnováhu vlhkosti, který pomáhá eliminovat nepříjemné pocity pnutí. Witch hazel je ideální pro zklidnění stresované a citlivé pokožky.

Krém je bez parabenů a parfemace.

Naneste na očištěnou pleť ráno a večer.

Aktivní ingredience:

  • Magnolidone ®: Magnesium
  • Witch Hazel
  • Aloe Vera
Obsah balení: 50ml

 

 

Zboží SOS Rich cream je zařazeno v kategorii SKIN SOLUTIONS

PURE MINERALS - čisté minerály

Inovace v péči o pleť - pečlivě vybrané suroviny poskytují cílenou podporu pro jednotlivé požadavky pleti! Minerály, unikátní síla přírody, mají významný vliv na metabolismus našeho organismu a jsou aktivně zapojeny do regenerace pokožky. Náš organismus neprodukuje žádné minerály sám, dopřejte své pleti optimální péči díky síle minerálů.

Minerální péče o pleť díky vysoce účinným složkám podporuje přirozenou funkci pleti ve všech věkových kategoriích. Poskytuje pleti optimální péči po celý den. Díky síle minerálů vyzní pleť v její nadčasové kráse. Artdeco zcela vynechalo použití parabenů .

artdeco-pure-minerals-1.jpg       pure-minerals.jpg