Shrnutí sortimentu

Www.olivers.sk a www.olivers.cz je internetový obchod spojený s výdejními místy v České republice i Slovenské republice. Seskupujete kamenné obchody a distributorů.

WWW.olivers.cz je internetový obchod s hračkami a video hrami. Najdete zde videohry určené pro počítač - PC, Sony Playstation Portable PSP, Sony Playstatin 2 - PS2, Sony playstation 3 - PS3, Nintendo Wii, Nintendo 3DS, Nintendo DS a Microsoft XBOX 360. Video hry jsou různých žánrů a kategorií, rozdělují se také podle věku dostupnosti. Mezi hlavní herní tituly patří hry z řady The SIMS 2 a THE SIMS 3, kde patří hry The Sims 3: domácí mazlíčci, The Sims 3. Mezi další silnou skupinu patří sportovní hry NHL a FIFA, závodní hry Need For speed. V Obchodě je možné také v předstihu rezervovat nevydané hry, které nazýváme předobjednávky. Mezi nejočekávanější hry koka 2011 patří například FIFA 12, Battlefield 3, CRYSIS 2, NEED FOR SPEED THE RUN, Assassins Creed Revelations od největších společností jako Electronic Arts, Ubisoft, Valve, ...

Hračky v obchodě tvoří svou velkou skupinu, kde je možné koupit hračky pro děti i dospělé. Najdeme také rozdělení pro kluky i holky. Jednou z největších skupin tvoří autodráhy Carrera, RC modely, Stavebnice, Spy Gear, WowWee, ...

Autodráhy Carerra rozdělujeme na rady Carrera GO, Carrera Evolution, Carrera Digital 1:24, Carrera Digital 1:32, Carrera Digital 1:43, příslušenství. Také zde jsou licencovány Disney / Pixar Cars, Ferrari, Sebastian Vettel Red Bull. V každé kategorii je rozdělení na Sety, Auta, Příslušenství. Vaše děti můze zaujmout hlavně řada z filnu CARS2 od studia Pixar kde je hlavní hvězdou Disney Cars 2 Lightning McQueen, Disney Cars 2 Francesco Bernoulli a jejich kamarádi.

V stavebnicích najdete skvělé stavebnice značky EiTech, Silverlit, Boffin, Aquaplay, puzzle, ...

R / C modely jsou skvělé hračky pro dospělé i děti. Od jednoduchých modelů pro začátečníky zde nabízíme modelu pro pokročilé a profesionály. Najdete zde RC auta, RC letadla, RC lodě, RC vrtulníky, RC iWawr, RC tanky, RC ponorky, RC robotů, ..

Nedílnou součástí jsou hračky SpyGear (špionážní hračky), WooWee, tosy AFO, Odrážedla, Auta, dopravní prostředky.

V obchodě www.olivers.cz je velká skupina BATOHY / TAŠKY. Náš obchod se zaměřil na školní brašny pro děti, cestovní tašky, tašky na notebook, kabelky, batohy, ... Školní aktovky by měly být bezpečné pro zdraví vašich dětí i účelové, tohle všechno poskytují tašky značky Sammies by Samsonite, Step By Step, Chiemsee, Plus Minus.

Rozdělení a výběr se snažíme pro naše zákazníky zjednodušit, aby byl výběr co nejjednodušší a nejpohodlnější. V obchodě www.olivers.sk nabízíme mnoho nábytku na zařízení Vašeho prostoru doma či v práci, v bytě, domě, chalupě, nebo v kanceláři. Aby člověk fungoval naplno musí mít skvělý spánek, na co potřebuje vyhovující postel, matrace, rošt, pošťák, přikrývku, ... To vše je v sekci Nábytek. Důležité jsou také stoly, židle, jídelní sety.

Obchod nabízí elektroniku od více značek. Zaměřili jsme se hlavně na herní konzole video her (Playstation, Xbox, Nintendo), mediální přehrávače Xtreamer, HDD servery, Tablety, Sluchátka, myši, fotorámečky, .. Mezi nejprodávanější patří přehrávače iXtreamer, Xtreamer Ultra, QNAP NMP-1000P.

Nezapomněli jsme v www.olivers.cz ani na ženské něžné pohlaví. V kategorie Fashion, Parfémy, Ardeco mohou načerpat inspiraci i zboží který jim chybí či potřebují. Pánové zase mohou najít dárek pro své opačné pohlaví. V KATEGORII Parfémy nabízíme širokou nabídku luxusních dámských i pánských parfémů světových značek Hugo Boss, Gici, Prada, Aigner, Beyoncé, .. Uvádíme parfémy různých vůní, jako sportovní, romantické, elegantní, večerní.

ARTDECO dekorativní kosmetika, je v Německu N ° 1 make-up značka v parfumeriích, kosmetických salonech a selektivně obchodních domech. Nabízí jedinečnou možnost nejen v oblasti dekorativní kosmetiky a péče o nehty. ARTDECO zahrnuje Basic Products ATRDECO - vysoce kvalitní základní rady rtěnek ARDTECO, Refillable Products ARTDECO - plnitelné produkty jako krabičky na stíny a pudry, Speciál Products Artec - Teint korektor, pro rozjasnění pleti, Minerál Make-up ARTDECO - ztělesňuje to, co žádá každá žena , Bronzing Products ARTDECO - báječné použití pro zdůraznění a stínování pleti, Glamour Collection ARTDECO - jsou prezentovány každoročně jako bestseller v období Vánoc, Hand and Foot Care Ranges ARTDECO - nejrozsáhlejší, kompletní péče o nehty, High-kvalitní péče o ruce a nohy ARTDECO - aromatická a omlazující péče o ruce a nohy, Skin care ARTDECO - Skin Yoga, Skin Yoga BioLab, Caviar Performance - výjimečná luxusní kaviárová péči. Ostatní informace o nás najdete v záložce Onás, kde jsou obchodní podmínky, kontakty, reklamační formuláře. Do budoucna připravujeme další kategorie produktů, které naleznete také v kategorii Připravované.

Internetový obchod www.olivers.cz se snaží být co nejpřístupnější k našim zákazníkům. Proto nabízí servis v podobě poradenství, online podporu, telefonickou podporu, výdejní místa. Snažíme se vydodanie zkrátit na co nejmenší možný čas vydodania. Snahou je být stále aktualizován a ma't pestrou nabídku produktů. Proto stále doplňujeme nové produkty a značky.