Need for Speed ​​The Run je v prodeji

15. listopad 2011 23.07

Nejprodávanější závodní série všech dob je zpět! Závodní videohra Need for Speed ​​The Run je nyní v prodeji ve verzích pro PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii a Nintendo 3DS. PC verze bude hratelná od pátku 18. listopadu.

Připravte se na boj o holý život v adrenalinovém závodě napříč celým severoamerickým kontinentem od mostu Golden Gate až k mrakodrapu Empire State. Need for Speed ​​The Run od společnosti Electronic Arts je nyní v prodeji ve verzích pro PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii a Nintendo 3DS. PC verze bude hratelná od pátku 18. listopadu.

NFS RUN

V Need for Speed ​​The Run se objeví Christina Hendricks ze seriálu Mad Men, Sean Faris ze seriálu Never Back Down, modelka Irina Shayk z přebalu kalendáře Sports Illustratedpre rok 2011 a její kolegyně Chrissy Teigen jako příběhové postavy, které hráče zavedou na závody napříč Amerikou ze San Franciska do New Yorku.

Krásne ženy v NFS RUN

S vidinou možnosti zisku hlavní ceny 25 milionů dolarů sedají hráči za volant v roli Jacka Rourka a vyrážejí na tisíce kilometrů dlouhou trasu ze západního na východní pobřeží USA. Soupeřem jim přitom není pouze 200 dalších závodníků, ale také ostří policisté a nebezpečný gangsteři.

Akce však nekončí překročením cílové čáry v New Yorku. Need for Speed ​​The Run nabízí další hodiny herní zábavy v samostatných závodech i režimu pro více hráčů. Vrací se samozřejmě také osvědčená funkce Autolog s neustálým monitorováním dosažených výkonů a informacemi o počínání kamarádů, odvěkých rivalů a dalších hráčů.

Úžasné scenérie a působivě zpracované herní prostředí v Need for Speed ​​The Run byla vytvořena díky enginu Frostbite 2. Obrovský výkony této technologie švédského studia DICE, která stojí za realistickou podobou bojišť v Battlefield 3, umožňuje tvořit detailně propracované prostory v obrovském měřítku. V Need for Speed ​​The Run tak najdete vizuálně atraktivní trasy a samozřejmě i ty nejžhavější vozy současnosti, jako jsou například novinky pro rok 2012: Porsche Carrera S či Lamborghini Aventador.

The Run je v pořadí již 18. dílem série Need for Speed​​. Ta vznikla v roce 1994 a od té doby zaznamenala více než 115 milionů prodaných kusů her a tržby přesahující 1 miliardu dolarů.

NFS RUN Xbox 360

NFS RUN PS3