Lak na nehty č.684

  • Dostupnost: Do týdne
  • Naše cena: 259  Kč s DPH
Lak na nehty č.684
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
VýrobceArtdeco
DoporučujemeAno

Lak na nehty s unikátním leskem a perfektním štětečkem.

 

Artdeco představuje absolutní novinku - Art Couture lak na nehty, high-tech lak na nehty v moderní lahvičce určené výhradně pro Artdeco se speciálním štětečkem. Preciznost štětečku na nanesení laku umožní dokonalé nalakování nehtu.Všechny komponenty laku na nehty jsou dokonale sladěny a tvoří kompletní jednotku.

 

Přesně vyvážená struktura umožňuje fantastickou řadu okouzlujících barev a efektů s perfektní kombinací 3 různých pryskyřic.

 

Lak obsahuje vysoký obsah pigmentů, brilantní lesk dodá vašemu nehtu půvab a dokonalost. Jedna nebo dvě aplikace laku je dostatečná k dokonalému barevnému pokrytí. Díky vysoce účinným gelům na filmotvorné bázi, lak na nehty rychle zasychá.Patentované 100 % rostlinné BIO změkčovadlo zachovává elastické vlastnosti textury i po sušení a výrazně zvyšuje životnost povlaku.

 

Lak na nehty obsahuje zároveň i pečující složky, jako jsou vitaminy A, C a E, panthenol a hydratační extrakt z mořských řas.

 

Nové je také ergonomické těsnící víčko. Unikátní, patentované utěsnění zabraňuje vysychání laku a zajišťuje dlouhotrvající hladkou strukturu. 

 

Lak na nehty neobsahuje toluen, formaldehyd, DBP nebo kafr.