Spot control cream

  • Dostupnost: Do týdne
  • Naše cena: 585  Kč s DPH
Krém pro lokální použití
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
VýrobceArtdeco
DoporučujemeAno

První pomoc pro nečistoty v pleti - pro lokální použití.

Vhodné pro všechny typy pleti.

Kožní snášenlivost dermatologicky potvrzena.

 

Krém bojuje proti nečistotám v pleti. Díky praktickému balení s úzkou špičkou je ideální pro lokální použití. Zklidňuje pokožku, a pomáhá proti zarudnutí a podráždění. Inovativní, lehké, lehce antibakteriální složení podporuje hojení kůže. Další výhoda: světlá, krémová textura je absorbována zcela v pokožce, což znamená, že je také vhodný pro použití v průběhu dne. Obsahuje zinek,osvědčený minerál, který je velmi účinný proti zarudnutí a podráždění, a podporuje proces hojení. Defensil ® je uklidňující komplex složek, který je ideální pro podrážděnou kůži, zklidní ji a chrání ji. Skvalen je mírně výživná složka, která vyhlazuje pokožku. Výsledky: nežádoucí skvrny a nečistoty mizí rychleji, pleť je hladší a rovnoměrněji vypadající. Krém je bez parabenů a parfemace.

Naneste malé množství na postižená místa několikrát denně, podle potřeby.

Aktivní ingredience:

  • Zinek
  • Defensil ®: Echium olej, Slunečnicový olej
  • Skvalen
Obsah balení: 15ml

 

 

Zboží Spot control cream je zařazeno v kategorii SKIN SOLUTIONS

PURE MINERALS - čisté minerály

Inovace v péči o pleť - pečlivě vybrané suroviny poskytují cílenou podporu pro jednotlivé požadavky pleti! Minerály, unikátní síla přírody, mají významný vliv na metabolismus našeho organismu a jsou aktivně zapojeny do regenerace pokožky. Náš organismus neprodukuje žádné minerály sám, dopřejte své pleti optimální péči díky síle minerálů.

Minerální péče o pleť díky vysoce účinným složkám podporuje přirozenou funkci pleti ve všech věkových kategoriích. Poskytuje pleti optimální péči po celý den. Díky síle minerálů vyzní pleť v její nadčasové kráse. Artdeco zcela vynechalo použití parabenů .

artdeco-pure-minerals-1.jpg       pure-minerals.jpg