Intensive regenerating cream

  • Dostupnost: Do týdne
  • Naše cena: 960  Kč s DPH
Intenzivní regenerační krém
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
VýrobceArtdeco
DoporučujemeAno

 

Regenerace pleti, 24-hodinový hydratační, obohacený krém.

Dokonale se hodí pro normální až suchou pleť.

Tento bohatý hydratační krém obsahuje výtažek z vulkanického kamene a jiných vysoce účinných složek, které poskytují dlouhodobou, hlubokou vlhkost. Výňatky z mexické opuncie mají opravdovou sílu dát pleti potřebnou vlhkost a to poskytuje pleti novou pružnost a minimalizuje jemné linky způsobené dehytratací. Africké Marula olej má vysoký obsah vitaminu, který zabraňuje transepidermální ztrátě vlhkosti. Bambucké máslo a Skvalen, které jsou také velmi dobře snášeny kůží, poskytují ještě větší výživu pleti. Krém je bez parabanu a parfemace.

Naneste na očištěnou pleť ráno a večer.

Aktivní ingredience:

 

  • Extrakt z lávového kamene
  • Extract z hrušky
  • Marula olej
  • Bambucké máslo
  • Squalen
Obsah balení: 50ml

 

 

Zboží Intensive regenerating cream je zařazeno v kategorii MOISTURE PLUS

PURE MINERALS - čisté minerály

Inovace v péči o pleť - pečlivě vybrané suroviny poskytují cílenou podporu pro jednotlivé požadavky pleti! Minerály, unikátní síla přírody, mají významný vliv na metabolismus našeho organismu a jsou aktivně zapojeny do regenerace pokožky. Náš organismus neprodukuje žádné minerály sám, dopřejte své pleti optimální péči díky síle minerálů.

Minerální péče o pleť díky vysoce účinným složkám podporuje přirozenou funkci pleti ve všech věkových kategoriích. Poskytuje pleti optimální péči po celý den. Díky síle minerálů vyzní pleť v její nadčasové kráse. Artdeco zcela vynechalo použití parabenů .

artdeco-pure-minerals-1.jpg       pure-minerals.jpg