Historie autodráh Carrera

5. říjen 2011 00.41

Carrera má celou řadu autentických licencí na auta. Mezi ně patří Ferrari, Porsche, Audi, BMW, Bentley, Nintendo a NASCAR ... Od 1. ledna 2005 společnost otevřené Své dceřinu společnosti ve Spojených státech, "Carrera of America Inc", kromě jeho dceřiných společností ve Francii od roku 2006 v Polsku a Maďarsku.

Carrera je název autodráhy představen v roce 1960 Josef Neuhierl GmbH & Co KG se sídlem v Franconian, městě Fürth, Německo. Název carrera byl inspirován Porsche Carrera modely, které dostaly jméno od Carrera Panamericana silničního závodu.

Carrera dominovala na německém trhu v roce 1960 a 1970, vzhledem k použití dalších řidičů, a efektivního marketingu, a to i díky Norimberku, kde se konal pravidelně Mezinárodní veletrh hraček.

V roce 1970, nabízí Carrera 1:24, 1:32 a 1:60 měřítka pro autodráhy a slot-free "servo" systémy, který dovolil autům přecházet mezi pruhy. Vzhledem k množství nabízených systémů, a méně zákazníků, Neuhierl musel prodat svou společnost v roce 1985.

V roce 1999 skupina Stadlbauer ze Salcburku v Rakousku, převzala Carreru. Po restrukturalizaci Carrera, společnost Stadlbauer obnovila "Carrera 124" radu, jak prémiový produkt Carrera Exclusiv. V roce 2001 byl vyvinut řada Carrera Go! jako akční model autodráh, vyvinutý pro začátečníky a mladé a dostupný pro široký trh. Carrere jde o inovace a kvalitu, kterou označila a vytvořila větší Merk 1:43 a tradiční 1:32, Carrera Evolution, byl integrován s novou digitální technologií 132. Funkce digitální technologie 132 umožňuje maximálně šesti vozidel na dráze.

Více než 40 let v oboru, společnost úzce spolupracuje s agenturou Státní obchodní kontroly v Norimberku, jako standardní je si ověřit, zda je značka Carrera a řada výrobků splňuje požadované bezpečnostní normy. Carrera má celou řadu autentických licencí na auta. Mezi ně patří Ferrari, Porsche, Audi, BMW, Bentley, Nintendo a NASCAR ... Od 1. ledna 2005 společnost otevřela své dceřiné společnosti ve Spojených státech, "Carrera of America Inc", kromě jeho dceřiných společností ve Francii od roku 2006 v Polsku a Maďarsku.

carrera-o-1.png

V roce 2006, Carrera uspořádala první mistrovství světa Carrera a další šampionáty v roce 2007 až do jara roku 2008. V září 2007 startovali mistrovství světa Carrera na mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem.

Dnes, Carrera je k dispozici ve více než čtyřiceti zemích světa.

Produkty Carrera a příslušenství Carrera můžete koupit na www.olivers.cz