Články

 • Need for Speed ​​The Run je v prodeji

  Nejprodávanější závodní série všech dob je zpět! Závodní videohra Need for Speed ​​The Run je nyní v prodeji ve verzích pro PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii a Nintendo 3DS. PC verze bude hratelná od pátku 18. listopadu.

 • Olives je součástí veletrhu NEXTGen Expo

  Stali jsme se součástí veletrhu a výstavy NEXT Gen EXPO 2011, která se uskuteční v Bratislavě na výstavišti Incheba ve dnech od 12.11 do 13.11.

 • Představujeme: The Sims 3 Přepychové ložnice

  Dnes vám představujeme novou kolekci The Sims 3 Přepychové ložnice, která dodá vašim Simíkům styl! Kolekce bude obsahovat luxusní a romantické zařízení domácnosti, oblečení a účesy.

 • VYHRAJTE NÁVŠTĚVU STUDIA DICE NEBO 5000 DOLARŮ V BATTLEFIELD 3

  Studio DICE společnosti Electronic Arts dnes 7.11.2011 oznámilo, že jako poděkování fanouškům za vřelé přijetí titulu Battlefield 3 uspořádá velkou víkendovou soutěž, v jejímž rámci se hráči od soboty 12. listopadu 1:01 SEČ do pondělí 14. listopadu 00:59 SEČ utkají o možnost získat jednu ze tří skvělých cen. Battlefield 3 je pro PC, PS3 a Xbox 360.

 • FACEBOOK olivers.cz je spuštěný, neváhejte se zaregistrovat.

  FACEBOOK našeho obchodu www.olivers.cz je spuštěn, neváhejte se registrovat. Registrovat se můžete kliknutím na Líbí se mi.

 • Hollywoodský režisér MICHAEL BAY natočil TV reklamu na NEED FOR SPEED THE RUN.

  Společnost Electronic Arts dnes oznámila, že jeden z nejslavnějších hollywoodských režisérů Michael Bay propůjčil své schopnosti závodní sérii Need for Speed ​​a natočil špičkovou televizní reklamu pro předvánoční titul Need for Speed ​​The Run.

 • Autodráha Carrera Touring Action za super cenu 1250 kč s DPH.

  Autodráhy německé značky Carrera patří svou kvalitou k absolutní špičce mezi konkurenčními výrobky srovnatelných kategorií, mezi které patří i autodráha Carrera Touring Action.

 • Nejprodávanější výrobky německé dekorativní kosmetiky ARTDECO.

  Chtěli bychom Vám představit nejprodávanější výrobky německé dekorativní kosmetiky ARTDECO.

 • Battlefield 3 je v prodeji

  Battlefield 3 je v prodeji ve verzích pro PC, PlayStation 3 i Xbox 360 a hráči se tak mohou připravit na páteční "odemčení" hry (28. října 2011 01:00 hod) na českém a slovenském trhu. Verze Battlefield 3 pro PC a Xbox 360 obsahují české titulky.

 • Artdeco - dokonalost v líčení, perfektní make-up

  Artdeco - dokonalost v líčení, perfektní make-up díky podkladovým bázím pod make-up, stíny, rtěnky. Dlouhodobou trvanlivost make-up po celý den, nebo celý večer zaručují fixační produkty, jako fixační pudr, nebo fixatér na rtěnku. Pronikněte do světa vizážistický triků pro dokonalý perfektní make-up.