Spotřebiče BEKO

Připojte se k milionům

Beko je vedoucí evropská značka domácích spotřebičů prodávaných ve 101 zemích. Výrobky značky Beko se vyskytují na všech evropských trzích. Nabídka výrobků firmy Beko zahrnuje široký výběr volně stojících a vestavných domácích spotřebičů a spotřební elektroniky vyhovující mezinárodním normám jakosti. Každé dvě vteřiny se na světě prodá jeden výrobek značky Beko. Rostoucí počet spotřebitelů je každoročně důkazem spokojenosti uživatelů s lehce obsluhovatelnými a praktickými spotřebiči s dlouhou životností, které se stávají neodmyslitelnou součástí jejich každodenního života.

Výrobky BEKO charakterizuje jejich výjimečná hodnota, která předčí veškerá očekávání. Výrobky nabízejí spotřebitelům přesně to, co potřebují, co se týká jejich designu, provedení, funkce, snadnou obsluhu a kvalitu.

Provedení

Výrobky Beko příjemné pro uživatele, se speciálními vlastnostmi a funkcemi, které jsou pro uživatele skutečným přínosem, nemají žádné nepotřebné doplňky. V dnešní uspěchané době je nejdůležitější udělat mnoho věcí v co nejkratším čase a s kvalitními výsledky. Spotřebiče Beko, které zjednodušují a usnadňují život, jsou bezporuchové, napomáhají lepší organizaci času a zvyšují kvalitu života. Výrobky Beko poskytují spotřebitelům širokou volbu účinných a produktivních spotřebičů.

Spolehlivost

Dnes spotřebitelé za svoje peníze požadují komplexní hodnotu. Spolehlivost výrobku, poprodejní servis a záruky za výrobek hrají při výběru významnou roli. Výrobky Beko jsou známé svojí kvalitou, dlouhou životností a spolehlivostí, zůstávají dlouho funkční a jsou kdykoliv připravené k použití.

Vzhled

Vzhled nové řady výrobků BEKO vznikl kombinací syntézy ostrých a měkkých linií a charakteristických rysů.

Spotřebiče Beko mají nejenom moderní vzhled, ale jsou i ergonomické a přizpůsobivé každému prostoru. To umožňuje spotřebitelům lehce sladit nově zakoupené spotřebiče se stávajícím zařízením kuchyně.

Samostatně stojící spotřebiče
Vestavné spotřebiče